طب اسلامی و سنتی با آموزش و ارائه محصولات اسلامی, عطاری آنلاین اسرارالشفاء ❤️+ مطالب و محصولات فرهنگی و مذهبی در عطاری آنلاین, مطالب آموزنده و مفید اسرارالشفاء

درمان ریزش مو گیاهی و خانگی❤️ تقویت و جلوگیری ریزش

درمان سریع ریزش مو

درمیان ریزش مو با گیاهان درمانی و راهکار برای جلوگیری ریزش مو خانگی و تقویت مو در طب سنتی

در طب سنتی از سوی حیکم آیت الله ضیایی دستورات بسیار خوبی برای جلوگیری و درمان ریزش مو ( Hair loss ) و همچنین تقویت آن وجود دارد

که در این مقاله به همراه کلیپ تصویری توصیه های حیکم ایت الله ضیایی خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم.

در صورتی که می خواهید آسان و سریع با بهترین راهکار درمان و جلوگیری از ریزش مو در خانه آشنا شوید تا انتها با ما همراه باشید

درمان ریزش مو

روغن کندش قوی ترین روغن موجود برای موهای شما

حکیم بزرگوار در چند مورد برای جلوگیری از ریزش مو و درمان و تقویت آن به روغن کندش اشاره می کند که البته در خانه نیز قابل انجام است ، و البته منبع آن اینگونه ذکر می کنند:

محمد مومن حسینی در کتاب تحفه حکیم مومن( که قبرش نیز درخیابان آخوند خراسانی مشهد است ) آورد : بقدری این دارو قوی است که اگر کف دست خیس باشد بریزد مودر می آید که این یا ازدیدگاه مبالغه است یا از باب موارد استثناءاست

در کل برای درمان ریزش مو به عنوان یک درمان گیاهی مفید و تاثیر بسیار دارد.

مشاهده کلیپ مهم در رابطه با رشد و تقویت و همچنین جلوگیری از ریزش مو خانگی

( منظور اینکه این راهکار موثر و مهم در خانه ، آسان و سریع قابل اعمال می باشد ) حتما مشاهده فرمایید

همچنین برای پرسش و پاسخ و راهنمایی های بیشتر در این رابطه می توانید با شماره های 09129096340 و 09129547340 تماس حاصل فرمایید و یا در کلیه پیام رسان ها ( واتس آپ ، ایتا ، روبیکا و سروش ) ارتباط برقرا نمایید.

کلیپ تصویری توصیه های حیکم ایت الله ضیایی در رابطه با روغن کندش و درمان ریزش مو که خانگی می باشد که استفاده از این روغن برای جلوگیری از ریزش مو سریع و آسان در خانه قابل اجرا می باشد

دانلود

 

خرید روغن کندش

روغن کندش هندی یا روغن کندش سوریه ؟ ( برای رشد و تقویت و جلوگیری از ریزش مو )

تفاوت روغن کندش هندی نسبت به روغن کندش سوریه طبع ملایم تری دارد و برای همه نوع پوست و مو مناسب می باشد ، اما روغن کندش سوریه ای طبع گرمی دارد و به نوعی قوی تر می باشد و فقط مناسب پوست و موی خشک و معتدل می باشد.

خرید آسان و سریع روغن کندش از فروشگاه اسرارالشفاء برای درمان و جلوگیری

جهت تهیه پستی و آنلاین سریع و آسان این گیاه دارویی یعنی روغن کندش اصل هندی از عطاری آنلاین اسرارالشفاء می توانید از اینجا ( کلیک کنید ) اقدام فرمایید که به صورت پستی برای شما عزیزان ارسال خواهد شد ، ان شاء الله

نحوه مصرف روغن کندش و توصیه های حکیم ایت الله ضیایی

یکی از مهمترین بخش توصیه های حیکم در رابطه با جلوگیری از ریزش مو و البته راهکارهای مناسب خانگی ، مربوط به پرخوری و پفتل در خانه و …. می باشد که می فرمایند:

كسانی كه سوء تغذیه داشته باشند یا بد خوری كنند یا پفتل خوری كنند

یا همین فست فودها یا غذا های صنعتی مثل سوسیس ، كالباس ، همبرگر و مانند اینها این افراد دچار نارسای دستگاه گوارش می شوند حتی روی پوست و مویشان هم تأثیر منفی میگذارد .

گاهی بعضی چیزها شكم پر كن است ولی آسیب رسان است زیرا املاح لازم و مواد غذایی لازم برای پوست و مو فراهم نمی كند یا نارساییی غیر عضوی معده ایجاد می كند

مثلا: ازدیاد گاز معده ،قرقره های شكمی ،پیچش شكمی ، ترشاب ،پوداب ،سردل ، رفلاكس یا باز گشت اسید معده

و مهمترین توصیه برای درمان ریزش مو به وسیله تغذیه و البته نحوه مصرف به شرح زیر می باشد:

در بحث رشد موی سر باید غذا مغذی باشد نه محرك های شیمیایی .

خرما با مغز بادام شیرین فواید متعدد دارد از جمله :

رشد موی سر پیشگیری و درمان پوكی استخوان پوسته برنج یاشلتوك یا عرق آن را میتوانید روزی یك قاشق چایخوری یا غذای خوری روی برنج سفید بریزید یا با ماكارونی بخورد و یا عرق آن را نصف استكان بخوریدكه باعث رشد موی سر می شود.

مورد دیگر روغن بادام تلخ روغن سیاه دانه خا لص كُندُش (بیست دقیقه قبل از حمام پودر كنید و در روغن بادام تلخ بجوشد ) با عث رشد مو و ابرو می شود .

محمد مومن حنین از علمای بزرگ شیعه در زمان صفویه در كتاب تحفه حكم مومن از كُنُش ذكر میكند .

شرایط آب و هوای كشور ما به گونه ای است كه در سال 60 تا 80 سانت رشد مو داریم آنها كه رشد موی آنها ضعیف شده به چند دلیل است : سوء تغذیه ،عدم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی ، باخود رفتار منفی دارند .

از صابون ها و شامپو ها ی پر اسید، شانه و برس نوك تیزاستفاده می كنند .

نکات مهم خانگی و پاسخ به یک سوال توسط حکیم در رابطه با درمان ریزش مو شدید

در رابطه با جلوگیری از ریزش مو شدید ، در جای دیگر در پاسخ به بیننده محترمی فرمودند که شیمی درمانی می شوند.

در شیمی درمانی افراد موی سرشان ریزش پیدا می کند حساسیت های پوستی برایشان ایجاد می شود و ظاهرشان تغیر پیدا می کند.

بعد از شیمی درمانی برای اینکه این مشکلات برطرف شود چه گیاه دارویی را برای درمان ریزش مو در خانه باید استفاده کنند؟ ، می فرمایند :

اینجا در فاصله دوسال ابتدا باید شیمی درمانی تمام شود.

زیر نظر پزشکی جدید در بحث سرطان شناسی دوره درمانی شیمی درمانی تمام شود بعد از آن اگر داروهای دیگری دارند که دکتر تجویز کرده است باید با مصرف داروی گیاهی دو ساعت فاصله داشته باشدتا تداخل درویی بوجود نیاید.

در برخی از مواقع 4 ساعت ما فاصله برای احتمال کامل می گذاریم. برای اینکه موهایشان زودتر در بیاید و رشد مو بیشتر شود،

اول باید در جیره غذایی خرما قرار بگیرد.

دوم شلتوک (پوسته برنج)یا عرق شلتوک مصرف کنند.

سوم خوردن سیاه دانه با عسل میل شود. سه نوع روغن هم جویز می شود . اگر فرض کنیم این بیمار هفته ای سه بار می رود حمام از ضعیف شروع می کنیم.

روز اول حمام، با روغن بادام تلخ تمام قسمتهایی که موی سرش ریخته چرب و نیم ساعت بعد استحمام کند.

روز دوم استحمام روغن سیاه دانه که در پایه روغن زیتون یا روغن بادام تلخ جوشیده است (این دارو از قبلی قویتراست ) بروی سر بمالد و نیم ساعت بعد حمام کندروز آخر استحمام هفته ، روغن «کندش» استفاده کند، من ندیدم کندش در ایران در بیاید غالبا از هندوستان وارد می شود .

خودشان بخرند و آسیاب کنند بعد پودرش را در روغن زیتون خالص بمدت 20 دقیقه تا نیم ساعت بجوشانند و بعد از سرد شدن روی سرشان بمالند.

قویترین دارو برای رشد مو است که حتی محمد مومن حسینی در کتاب تحفه حکیم مومن( که قبرش نیز درخیابان آخوند خراسانی مشهد است ) آورد : بقدری این دارو قوی است که اگر کف دست خیس باشد بریزد مودر می آید که این یا ازدیدگاه مبالغه است یا از باب موارد استثناءاست .

طرز استفاده روغن کندش

بهتر است یک روز در میان یا اگر نشد حداقل هفته ای دوبار سه الی پنج ساعت ( بهتر است پنج ساعت ) قبل از رفتن به حمام ، به میزانی که پوست سر آغشته به روغن کندش شود ، استفاده شود. ( حدود سه دقیقه با نوک انگشت سر را ماساژ دهید )

حداقل استفاده تا گرفتن نتیجه بالای دوماه می باشد ، نهایت تا چهار ماه شما تاثیرات آن را خواهید دید ان شاء الله

میزان استفاده چند ماه است؟

بعد از مشاهده آثار مطلوب تا زمانی که احساس کنید کاملا به نتیجه دلخواه در رشد و عدم ریزش مو دست یافته اید ، می توانید ادامه دهید.

نکته مهم : در کنار استفاده از روغن کندش بهتر است به حکیم مراجعه کنید و آزمایشات مورد نیازی همچون کم خونی ، کبد جرب ، کمبود ویتامین ، مشکلات هورمونی و تیرویید و… که باعث ریزش مو می شوند را شناسایی و درمان کنید تا نتیجه دائمی داشته باشید و پس از مدتی دیگر نیاز به استفاده از روغن کندش نداشته باشد.

در سایت اسرارالشفاء مقالات دیگری در این رابطه وجود دارد که پیشنهاد می کنیم با استفاده از کادر جستجوی کناری سایت اقدام به جستجو مطالعه فرمایید.

پکیج های درمانی متناسب با موهای خشک و چرب و معمولی

یکی از مشکلاتی که امروزه افراد به آن دچار هستند، ریزش مو می باشد، داشتن موی پرپشت آرزوی هر کسی هست و وقتی شخص دچار ریزش مو میشود، ناخودآگاه در روحیه او تاثیر منفی ایجاد میکند. بنابراین در صدد درمان آن برمی آید.

ریزش مو علت متفاوتی می تواند داشته باشد از جمله: کمبود املاح مهم در بدن، مشکلات هورمونی، کم خونی که هر شخصی موظف است وقتی که علت ریزش را متوجه شد، حتما باید ان را درمان کند. در کنار درمان ما یک سری از پکیج های با کیفیت را در فروشگاه اسرار الشفا تهیه کرده ایم که با استفاده از آن می توانید ریزش موهایتان را کاملاً درمان کنید و همچنین به رشد مجدد موهایتان هم کمک زیادی می کند.

سه پکیج متناسب با موهای خشک ،چرب و معمولی تهیه کرده ایم که با خیال راحت با مشاوره گرفتن از همکارانمان می توانید آن را استفاده کنید.

اولین پکیج شامل پکیج درمانی مناسب با موهای خشک می باشد.

این پکیج درمانی شامل روغن کندش سوریه است که متناسب با موهای خشک می باشد به علت این که روغن کندش سوریه دارای طبیعت گرم می باشد و با موهای چرب سازگاری ندارد.

پکیج درمان ریزش مو خشک

یکی از بهترین روغن های درمانی روغن کندش سوریه می باشد. باعث می شود که ریزش موها کاملا قطع شود، سبب رویش مجدد مو میشود و ساقه مو را آبرسانی میکند.

محصول بعدی این پکیج، تونیک رویش مجدد مو هست.

همانطور که از اسمش هم پیداست به رشد مجدد موها کمک شایانی میکند. فولیکول های مو را تحریک میکند و موهای کرکی را به موهای ضخیم تبدیل میکند .محصول دیگر شامپو آرگان طلایی میباشد که با آب چشمه فرآوری شده،ضد ریزش قوی می باشد.

یکی دیگر از محصولات این پکیج شامل صابون گیاهی حنا میباشد که ضد شوره است و ریشه موها را تقویت می کند.

پکیج دوم شامل موهای چرب می باشد

روغن متناسب با موهای چرب ، روغن کندش هندی است.

پکیج درمان ریزش موهای چرب

یکی از بهترین روغن ها برای متوقف کردن ریزش موها، فعال کردن رنگدانه ها و تقویت پیاز مو می باشد.

محصول دیگر این پکیج همان تونیک رویش مجدد مو میباشد که در جهت رویش مجدد موها تاثیرات فوق العاده دارد.

محصول دیگر شامل شامپو گیاهی واگراس میباشد ،این شامپو یکی از بهترین نوع شامپو ها برای موهای چرب میباشد. این شامپو چربی مو را کنترل میکند، ریزش مو را متوقف میکند، همچنین کسانی که دچار خارش کف سر هستن آنها را هم درمان میکند.

در واقع می‌توان گفت که شامپو گیاهی واگراس خنک کننده می باشد.

محصول دیگرپکیج شامپو گیاهی کندش می باشد که این شامپو هم متناسب با افراد گرم مزاج است و چربی پوست سر را کنترل میکند.

پک درمان ریزش موهای چرب

پکیج سومی شامل موهای معمولی می باشد

روغنی که برای موهای معمولی توصیه می شود روغن تقویت مو و رویش مجدد مو می باشد. این روغن از ۳۰ نوع روغن با طبیعت گرم و سرد تهیه شده است که البته یکی از ترکیبات این روغن همان روغن کندش می باشد.

پکیج درمان ریزش مو معمولی

این روغن از سفید شدن پیاز مو جلوگیری میکند، و ریزش مو را درمان میکند .

محصول دیگر این پکیج تونیک رویش مجدد مو میباشد .همانطور که گفتیم فولیکول های مو را تحریک می کند و باعث رشد مجدد موها میشود. شامپوی متناسب با این پک شامپو گیاهی رزماری میباشد.

از خواص این شامپو به ضخیم شدن تار موهام ، ضد شپش بودن می‌توان اشاره کرد.

شما می توانید با استفاده از این پکیج ها موهای کاملاً پرپشت داشته باشید.

دوره مصرف این پکیج ها حداقل ۲ الی ۶ ماه می باشد

تا اتمام این دوره حتماً شما باید محصولات را تهیه کنید و به صورت مرتب و منظم استفاده کنید تا شاهد موهای براق و زیبا و پرپشت خود شوید.

شما بزرگواران می توانید در کلیه پیام رسان ها به مشاوران ما پیام دهید و در رابطه با درمان ریزش مو و استفاده از پکیج های موجود در سایت برای رشد و تقویت مو همچنین مهمتر از همه در رابطه با روغن کندش سوالات خود را مطرح نمایید و پاسخ های خود را دریافت کنید ،

البته باید به این نکته اشاره کرد که روغن کندش و البته گیاه کندش خواص دیگری نیز دارد که در این مقاله نمی گنجد و ان شاء الله مقاله جداگانه دیگری در آینده به آن خواهیم پرداخت ، کندش یک گاه مفید می باشد که بیشتر در کشور هند یافت می شود و برای درمان های مختلف نیز استفاده می شود ، تعدادی از مخاطبین عزیز پرسیده بودند که آیا کشت و تولید این گیاه در ایران انجام می شود ، که باید بگوییم تا به حال ما ندیده ایم در ایران تولید شود و هرآنچه از این گیاه در کشور به فروش می رسد ، وارداتی است.

4.2/5 - (81 امتیاز) لطفا امتیاز دهید

7 دیدگاه در “درمان ریزش مو گیاهی و خانگی❤️ تقویت و جلوگیری ریزش

 1. مریم گفت:

  سلام خدا قوت
  ممنون بابت این مطلب مفیدتون

  1. admin340.ir گفت:

   سلام خدا قوت

   خواهش میکنم

   1. Behnaz dnezhad گفت:

    ممنونم وخداقوت بابت اطلاعات مفیدتون

 2. سید مجی خان گفت:

  واقعا مو درمیاد؟؟

  1. admin340.ir گفت:

   سلام خدا قوت

   الحمدالله نتایج خوبی داشته تا بحال

 3. م گفت:

  واقعا کندش هایتان اصل است و اگر اصل است مال کجاست

  1. admin340.ir گفت:

   سلام خدا قوت روغن گیری به دست خومونه و در مشهد انجام میشه
   هم کندش سوری داریم و هم هندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *