طب اسلامی و سنتی با آموزش و ارائه محصولات اسلامی, عطاری آنلاین اسرارالشفاء ❤️+ مطالب و محصولات فرهنگی و مذهبی در عطاری آنلاین

یک ضد لک قوی کرم با نام گلدن شاین طلایی ❤️

کرم گلدن شاین طلایی یک ضد لک فوق قوی

از آنجایی که صورت فرد جز اعضایی هست که همیشه در معرض دید قرار می گیرد بنابراین زیبایی و طراوت پوست خیلی برای ما انسان ها اهمیت دارد.

پوست انسان بنا به دلایل های مختلفی میتواند آسیبهایی ببیند. از جمله لکه های پوستی که در اثر عوامل مختلفی ممکن است روی پوست ما انسان ها ایجاد شود از جمله عواملی که در به وجود آمدن لکه های پوستی دخیل هستند، آسیب های ناشی از خورشید، جای زخم،مشکلات هورمونی، جای جوش،نزدن ضدآفتاب، عوارض جانبی داروها،مشکلات داخلی و…است.

کرم ضد لک فوق قوی

بنابراین حتماً باید ریشه لکه های پوستی را پیدا کنیم و درصدد درمان آن باشیم .

خوشبختانه فروشگاه اسرارالشفا برای این مشکل لکه های پوستی نیز چاره اندیشی کرده است و محصولاتی را فراهم کرده است که با مصرف مرتب آن می توانید از شر لکه های پوستی خلاص شوید .

کرم ضدلک گلدن شاین طلایی که حتماً خیلی از شما بزرگواران نیز مطلع هستید یکی از این محصولات است که برای درمان انواع لکه های پوستی تهیه شده است.

ضد لک قوی

یکی از خواص مهم کرم گلدن شاین

از جمله خواص کرم گلدن شاین طلایی رفع کک و مک های پوستی، رفع لکه های ناشی از آفتاب سوختگی ،رفع جای جوش صورت و… است.

ترکیبات این کرم شامل روغن بادام تلخ ،شیرین بیان، گیاه زردچوبه، ویتامین E و دیگر ترکیبات ارزشمند و گرانبها می باشد.

در کنار این کرم صابون مناسب نوع پوست نیز موجود می باشد که توصیه می شود به عنوان مکمل درمانی کنار کرم گلدن شاین طلایی حتما استفاده شود.

توصیه می شود افرادی که دارای اگزمای پوستی یا حساس به لوازم آرایشی یا اگر دارای پوست مستعد جوش هستند از مصرف کرم پرهیز کنند.

برای تهیه کرم های پوستی وارد بخش آرایشی و بهداشتی فروشگاه اسرارالشفاء شوید

برای تهیه این کرم و دیگر محصولات مراقبتی پوستی میتوانید وارد بخش آرایشی و بهداشتی – گیاهی اسرارالشفاء شوید و یا روی تصویر زیر کلیک فرمایید

کرم ضد لک قوی (گلدن شاین طلایی)

 

3.6/5 - (7 امتیاز) لطفا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *