حرز امام جواد علیه السلام, مطالب آموزنده و مفید اسرارالشفاء

از کجا بفهمیم حرز امام جواد اصل است و روی پوست آهو نوشته شده است؟

پرسش:

سلام از کجا متوجه بشیم حرز امام جواد علیه السلام اصل هست؟واقعا رو پوست آهو نوشته شده؟آیا حلال شکار شده؟

پاسخ:

سه راه وجود دارد برای تشخیص اینکه آیا این حرز واقعا بر روی پوست آهو نوشته شده است و این آهو حلال شکار شده است یا نه!

راه اول :

بعد از خرید حرز مراجعه کنید به آزمایشگاهی که توانایی تشخیص پوست دیگر حیوانات از آهو را داشته باشد! ما تا به حال چنین آزمایشگاهی ندیدم ! تازه این ازمایشگاه ها توانایی تشخیص اینکه آیا این حیوان حلال ذبح شده است یا خیر را ندارند!

راه دوم :

راه دوم قابل اطمینان ترین راه و تنها راهی است که شما می توانید یقین کنید که حرز روی پوست آهو نوشته شده است! و اما این راه چیست!!؟ این راه حضور در ذبح شرعی این حیوان و سپس انتقال پوست به طلبه هایی که حرز را دستنویس می کنند می باشد و البته باید تا پایان دستنویس کنار این افراد عزیز باشید تا ببینید آداب را کاملا رعایت می کنند یا خیر . که این راه نیز تقریبا غیر ممکن و سخت است! ( البته نیاز نیست شخص دستنویس کننده حتما طلبه باشد ، هر شخصی اگر توانایی رعایت آداب و دستنویسی حرز را داشته باشید می توانید اینکار را انجام دهد،حتی خود شما نیز می توانید آن را با رعایت آداب بر روی پوست آهو دستنویس کنید که برای بنده و شمایی که تبحر و تخصص در این زمینه نداریم کمی سخت است)

سوم:

اعتماد و اطمینان به فروشنده ای که حرز را به فروش می رساند. ما شخصا به طلبه هایی که پوست آهو را تهیه و دستنویس می کنند و در اختیار ما قرار می دهند کاملا اطمینان داریم ، آنها انسهای شریف و پاک و آبرومندی هستند.

سوال:

آیا شکار آهو غیر مجاز نیست؟ آیا با توجه به غیر مجاز بودن شکار آهو نوشتن حرز بر روی پوست آهوی شکار شده صحیح است؟

پاسخ:

اولا در بعضی از نقاط کشور مکان هایی برای پرورش آهو به صورت خصوصی وجود دارد(مثل پرورش شتر مرغ و ….) مثلا در یزد که گویا اولین ان است

و کلیپ خبری که صدا و سیما از این مکان پرورش آهو پخش کرده است را در زیر برای شما قرار می دهیم(دقت کنید این پرورش برای مصارف تجاری و شخصی است نه برای رها کردن آنها در محیط زیبست!)

دوما گویا مجوز هایی گاهی برای شکار قانونی صادر می شود که می توانید در گوگل سرچ کنید و در رابطه با مجوز قانونی شکار مطلب کسب کنید(البته شندیم مدتی است که چنین مجوزهای کمتر صادر می شود یا نمی شود)

سوما وارادت پوست آهو از کشورهای همسایه مخصوصا پاکستان گویا وجود دارد و مرسوم است

و اما از یک پوست آهو تعداد زیادی حرز به وجود می آید به این صورت که پوست ضخیم آهو به چندین لایه نازک برش خورده و سمباده کشی می شود که با این روش نوشتن حرز نیز آسان و قابل استفاده در ابعاد کوچک مانند بازوبند و یا گردن آویز نقره می باشد.

خرید حرز امام جواد علیه السلام

شما می توانید با اطمینان کامل از رعایت آداب و نوشته شدن روی پوست آهو، حرز امام جواد علیه السلام را از مجموعه با سابقه اسرارالشفاء تهیه کنید(روی خرید حرز کلیک کنید)،جهت راهنمایی می توانید به شماره 09129596340 داخل واتس آپ پیام دهید. ارسال به سراسر کشور انجام می شود که ارسال پستی نیز رایگان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *