شرف الشمس, طب اسلامی و سنتی با آموزش و ارائه محصولات اسلامی, عطاری آنلاین اسرارالشفاء ❤️+ مطالب و محصولات فرهنگی و مذهبی در عطاری آنلاین, مطالب آموزنده و مفید اسرارالشفاء

شارژ نگین شرف الشمس ❤️ دلیل تمدید شرف الشمس

آیا شارژ شرف الشمس واقعیت دارد؟

یکی از سوالاتی که شما بزرگواران بسیار می پرسید و برای آن  به ما مراجعه می کنید در رابطه با شارژ شرف الشمس است !! چه زمان باید شارژ کرد و چگونه باید شارژ کرد و اساسا چرا باید شارژ کرد و مگر می شود شارژ ان تمام شود ! مگر باطری است یا باطری دارد !! 😐 ما در ادامه به این پرسش که پرسش خیلی از عزیزان نیز می باشد پاسخ خواهیم داد.

شارژ شرف الشمس

نیازی به شارژ سنگ شرف الشمس نیست ! و اساسا چیزی به عوان شارژ این حرز وجود ندارد!

دعای شرف الشمس گفته شده که باید هر سال در روز ۱۹ فروردین مجدد شارژ بشود ، اما طی تحقیقاتی که در این رابطه انجام شده ، نتیجه آن بوده که نیازی به این کار نیست و این مبحث رو بعضی از فروشنده ها راه انداختن که بازار فروش زیادی داشته باشند ، پس دنبال چیزی به نام شارژ نباشید! البته این مطلب واقعا با عقل جور در نمی آید !

خرید شرف الشمس از گالری بزرگ اسرارالشفاء به همراه هدیه

شما عزیزان می توانید در سایت اسرارالشفاء ( همین سایت ) با گالری بیش از 1000 مدل ، اقدام به ثبت نام برای حکاکی دعای شرف الشمس رو نگین زرد کنید که در روز 19 فرودین انجام شود و هر سال هدایای نفیسی نیز در کنار آن به عزیزانی که ثبت نام کرده اند اهداء می کنید ، پس پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یک بار از گالری ما دیدن فرمایید.

ذکر دعای شرف الشمس توسط اساتید مجرب با دقت کامل و رعایت آداب سفارش شده حکاکی می شود و ان شاء الله نتایج خوبی نیز برای صاحبان آن خواهد داشت ، کافی است بعد از انتخاب مدل اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و ان شاء الله بعد از حکاکی از طریق اداره پست درب منزل تحویل خواهید گرفت.

 

 

4.1/5 - (15 امتیاز) لطفا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *