شرف الشمس, مطالب آموزنده و مفید اسرارالشفاء

ثبت نام دعای شرف الشمس ( ❤️ هدیه یک عدد حرز امام جواد علیه السلام به رایگان)

ثبت نام و خرید شرف الشمس برای حکاکی در تاریخ 19 فروردین 1400 به همراه هدیه یک عدد حرز امام جواد علیه السلام دستنویس روی پوست آهو

با سلام

امسال نیز مثل هر سال مجموعه اسرارالشفاء اقدام به ثبت نام متقضیان عزیز جهت حکاکی دعای شرف الشمس بر روی سنگ عقیق زرد می نماید.

هر ساله تعداد زیادی عقیق زرد که دعای شرف الشمس روی آنها حکاکی شده بر روی رکاب های انگشتر مختلف نقره و یا گردن آویز های نقره ویا ست های مردانه و زنانه در کارگاه تولیدی ما قرار گرفته برای شما عزیزان در سراسر جهان ارسال می شود.

امسال نیز به رسم هر ساله ثبت نام و خرید انواع مدل های مختلف نقره برای حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین 1400 بر روی عقیق زرد شروع کرده ایم.

مهم : سفارش و خرید محصول شرف الشمس در سایت به منزله ثبت نام برای حکاکی در روز 19 فروردین 1400 می باشد. لطفا در مرحله ثبت سفارش ، نام شخص و نام مادر ، عزیزی که شرف الشمس برای ایشان خریداری می شود را حتما ذکر کنید. با تشکر از شما عزیزان

پر فروش ترین مدل این محصول انگشتر طرح رهبری آن می باشد ، که شما می توانید اینجا سفارش دهید.

خرید انگشتر شرف الشمس طرح رهبری

و اما بیش از 500 مدل مختلف زنانه و مردانه به صورت گردن آویز و دستبند و انگشتر و ست و نیم ست در سایت در بخش شرف الشمس موجود هست که می توانید سفارش دهید و ثبت نام کنید. ( نام شخص و نام مادر برای حکاکی فراموش نشود )

برای ورود به گالری شرف الشمس های فروشگاه اینترنتی اسرارالشفاء اینجا را کلیک کنید.

انواع اقسام مدل های زنانه و مردانه ( انگشتر ، دستبند ، گردن آویز ، ست ویژه زوجین ، نیم ست ، تسبیح و….) در گالری

خرید انگشتر شرف الشمس مردانه

انگشتر مردانه شرف الشمس 1400 کد 4 انگشتر مردانه شرف الشمس 1400 کد5 انگشتر شرف الشمس

خرید انگشتر زنانه شرف الشمس

ثبت نام شرف الشمس

دستبند زنانه شرف الشمس

و…..

 

یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفته ایم ❤️ ( به همراه خرید هر شرف الشمس یک عدد حرز امام جواد علیه السلام دستنویسی شده روی پوست آهو و متبرک شده در مشهد مقدس به رایگان هدیه بگیرید)

به لطف خدا و با تلاش های انجام شده موفق شدیم به چهت تاثیرگذاری بیشتر برای شما عزیزانی که به امید و برای تاثیر در زندگی خود شرف الشمس تهیه می کنید ، در کنار هر خرید از این محصول یک عدد حرز اصلی امام جواد علیه السلام دستنویسی شده روی پوست آهو را به رایگان به عنوان هدیه تقدیم کنیم ، تا ان شاء الله به لطف خدا تاثیر این خرید شما در زندگی بسیار بیشتر شود و خیر برکات فراوان تری را احساس کنید ، ان شاء الله

حرز رایگان هدیه بگیرید

تسبح های شرف الشمس نیز یکی دیگر از کالاهای محبوبی است که دعای مذکور بر روی آن حکاکی می شود و مدل های بسیار زیادی از آن داخل سایت وجود دارد.

از طرح های دیگر پرفروشمان ست هایی است که مناسب زوج ها می باشد.

خرید ست شرف الشمس

 

بزرگواران دقت بفرمایید به دلیل حجم بسیار بالای ثبت نام ها فقط تا 24 ساعت امکان کنسل کردن سفارش پرداخت شده ی شرف الشمس و بازگشت وجه می باشد، لطفا در انتخاب خود دقت کنید. با تشکر مجموعه اسرارالشفاء

کارگاه حکاکی ما در مشهد مقدس می باشد و کلیه ارسال ها از مشهد مقدس صورت می گیرد.

شما می توانید جهت دریافت راهنمایی های بیشتر برای خرید اینترنتی شرف الشمس (انگشتر ، گردن آویز و …..) به شماره 09129596340 در واتس آپ پیام دهید.

خیلی از عزیزان در رابطه با شرف الشمس خیلی فواید و خواص ذکر می کنند ، اما انچه که ما می دانیم بیشتر برای چشم زخم می باشد و نه چیز دیگری و به شیخ بهایی منتسب.

نقره ی به کار رفته در محصولات ما برای شرف الشمس ها 925 عیار و بسیار با کیفیت می باشد.

تنوع محصولات شرف الشمس ما بسیار بالا می باشد که باید به گالری مراجعه کنید و این چند عکس موجود در این صفحه جهت نمونه قرار داده شده است.

با تشکر از شما